1 sene önce
1 sene önce

Kışın Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Kışın Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Kış aylarında cilt normalinden daha fazla kurur. Çünkü kışın nem oranı daha düşüktür. Bununla birlikte kuru soğuk, rüzgar gibi sert hava koşulları cildin daha hızlı şekilde kurumasına sebep olur. Eğer bu duruma önlem alınmaz ise ciltte aşırı kuruluk, pul pul dökülme ve çatlamalar meydana gelir. Kış aylarında hassaslaşan ve kuruyan cildinize özel bakım ürünleri kullanmak kaçınılmaz olur.

Sizde kuruyan cildinize Bepanthol ürünleri ile bakım yapabilir, cildinizin doğal yapısını koruyarak doğal nem seviyesini dengeleyebilirsiniz. O halde gelin birlikte Bepanthol ürünlerini birlikte yakından inceleyelim.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Günlük kullanımına uygun olarak geliştirilmiş Bepantol cilt bakım kremi, cildinizi sıcak, doğuk havalara ve rüzgar gibi çevresel faktörlere karşı korur. Cildin kaybetmiş olduğu nemi geri kazandırır. İçeriğindeki Provitamin B5 ile cildinizi gün boyu nemlendirir ve besler. Su bazlı kolay emilim sağlayan yapısı ile el ve yüz için kullanıma uygundur. Soğuk havalarda dışarıya çıkmadan önce Bepanthol yüz kremi uygulamayı ihmal etmeyin!

Sıradaki Haberi Oku  Birbirinden Güzel Kadın Tişört Modelleri

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi

Vücudumuzun bazı yerleri hassasiyet ve tahrişe daha eğilimlidir. Bepanthol onarıcı bakım merhemi diz, dirsek ve topuk gibi aşırı kuruluk, tahriş ve hassasiyet yaşanılan bölgelerde yoğun nemlendirme özelliğine sahiptir. Cildin kaybettiği nemi geri kazandır ve cilde yumuşaklık sağlar. Tahriş olmuş bölgenin onarım süresini hızlandırmayı destekler.

Bepanthol Sensiderm Krem

Bepanthol Sensiderm krem, yoğun kuruluk, atopik dermatit ve egzama gibi çeşitli cilt problemlerinin cilde vermiş olduğu kaşıntı, kızarıklık ve hassasiyet gibi problemleri gidermek için geliştirilmiştir. Formülündeki lamellar ve lipidler cilt bariyerinin güçlendirir, nemlendirir ve kaşıntı hissini giderir. Kortizon içermeyen özelliği sayesinde Bepanthol kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.               

Sıradaki Haberi Oku  Birbirinden Güzel Kadın Tişört Modelleri

Bepanthol Pişik Kremi

Pişiği önlemek için en önemli adım cildin temiz ve kuru tutulmasını sağlamaktır. Daha sonraki adım ise pişik kremi kullanılmasıdır. Pişik kremleri bebeklerin hassas cildiyle uyumlu olarak geliştirildiği için cilde yumuşaklık sağlar, nemlendirir ve pişik oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Bepanthol pişik kremi, içeriğinde bulunan ProVitamin B5 cildin hem ideal nem dengesine kavuşmasını sağlar hem de ciltte bariyere görevi görerek pişik oluşumunu önler. Parfüm, koruyucu madde ve renklendirici içermeyen formülü sayesinde en hassas ciltlerin dahi kullanımına uygundur.

Sizde Bepanthol dudak kremi, Bepanthol yüz bakım kremi, Bepanthol krem ve daha fazla ürün seçeneğine Dermokozmetika fırsatlarıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Sıradaki Haberi Oku  Birbirinden Güzel Kadın Tişört Modelleri
En Çok Okunanlar