1 sene önce
1 sene önce

Kerem Aygün Koleji İle Eğitimde Yenilikçi Yaklaşım

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 1jaAAuwza5lmCSFK7hoqA--E79tLoflNT9774ZBVOyDGCHGnLmOz1iBjRatVX47i5XCDFkJd3Rv3LNBYSQrtivnjpLwnhXyrAfOecQsl-6anrMgEke6pdTtjKZAZ5RJS_XmshEcX

Kerem Aygün Kolejleri eğitim sisteminde yer alan ve kalıcı öğrenme biçimi olan öğrenci merkezli eğitim yaklaşımını kullanarak kendi materyalleri ve alanında eğitim almış öğretmenleri ile eğitimde yenilikçi bir yaklaşım uyguluyor.

Sıkıcı Sınıflardan Eğlenceli Ders Ortamlarına Serüven

Eğitim sistemi ülkemizde sürekli olarak ilerken yaşanan en büyük değişimlerden biri ezber yöntemine dayalı öğretmen merkezli eğitim modelinden ise eğlenceli ve öğrencinin merkezinde bulunarak öğrenmesini tetikleyen eğitim modeline geçilmesidir.

Son yılların içerisinde baskın olarak kullanılmaya başlanan bu yöntemi Ankara Özel İlkokullar arasında göze çarpan okulumuzda bir üst seviyeye taşımayı başararak çocuklarınızda hayat boyu öğrenme ve kalıcı öğrenim sağlamayı amaçlıyoruz.

Özellikle küçük yaşlarda oyun oynamaktan hoşlanan çocukların psikolojik ve pedagojik ihtiyaçlarını anlayarak onların seveceği ve kendilerini rahat hissedeceği sınıflarda eğitimlerimizi veriyoruz.

Sıradaki Haberi Oku  Gülşah Düzgün Kimdir?

Çocuğunuzun Geleceği İçin Yapabileceğiniz En İyi Yatırım

Özel Anaokullar Ankara ili içerisinde hizmet veren okulumuz, çocuklarınızın okula karşı iyi bir algı geliştirerek öğrenmeyi ve keşfetmeyi sevmelerini sağlıyoruz. Anaokulu gibi çocuklarınızın ilk defa okul ile tanıştığı bu çağda, onları anlayan ve onlarla arkadaş olmak isteyen sistemimiz sayesinde geleceğe en iyi yatırımı yapmanızı sağlıyoruz.

Kendini seven, okulunu seven, arkadaşlarını ve çevresini hem seven hem de saygı duyan bireylerin yetiştirilmesi için bir temel atarak ileride mutlu ve başarılı yetişkinlerin yetiştirilmesini sağlıyoruz. 

Çocuklarınızın ilk adımı olan bu okul serüveninde yapacağınız tercihiniz onların kalan hayatlarında kalıcı bir iz bırakacaktır. Bu izin iyi ya da kötü olması durumunu şansa atmak istemiyorsanız en iyi tercih olan okulumuz ile görüşerek eğitimler ve sınıflar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Değişmeyen güvenilir kadromuz ile çocuklarınızın en iyisine sahip olmasını amaçlıyoruz. https://www.keremaygunkoleji.com/ 

Sıradaki Haberi Oku  Yağ Keçesi Neden Önemlidir?
En Çok Okunanlar