1 sene önce
1 sene önce

Uğur Özçelik Yanar ile Tüm Müzik Kanallarında!

Çok eski zamanlardan bu yana birçok şarkı yayınlandı. Birçok parça, sevenleriyle buluştu ancak bazıları zamansızlar arasında yer aldı. Şimdilerde bu nadide parçalar arasında aday bir isim daha var. Genç sanatçı Uğur Özçelik’in parçası Yanar çıktı. Yanar, sözü ve müziği Uğur Özçelik’e ait olarak, şimdi tüm dijital platformlarda dinleyicilerinin beğenisine sunuldu.


Şarkının çıkış tarihinin yakın olacağı zaten biliniyordu. Hatta sanatçı Uğur Özçelik’in hayranları şarkının çıkacağı günü büyük bir heyecanla bekliyordu. Şarkı ve klip hakkında yapılan yorumlar, çalışmaların sonucunda başarılı bir işin çıkacağı yönündeydi. Şarkıcı Uğur Özçelik, parçanın yayınlandığını duyurduğunda da hayranları tarafından nefesler tutuldu. Şarkının çıkışıyla beraber tüm platformlarda şarkı hızlı bir şekilde dinlenmeye başlandı. Hem müziğinin hem de klipinin profesyonel bir çalışma olduğu da sürekli olarak söylenmeye devam ediliyor. Hatta genç şarkıcı Uğur Özçelik’in kariyerinde önemli bir adım olduğu da biliniyor.

Sıradaki Haberi Oku  Site Aidat Alacağı, Apartman Borcu İcra Takibi

Yanar Genç Sanatçı Uğur Özçelik’in Başarılı Çalışmalarından Biri!

Yanar, Şarkıcı Uğur Özçelik’in ilk çalışması değil. Sanatçı daha öncesinde farklı çalışmalara da imza attı. Ayrıca aldığı eğitimler ve ünlü isimlerle beraber çalışabilme fırsatı sayesinde müziğin diline bir hayli hakim. Çalışmalarının bundan sonrasında oldukça başarılı olacağı da bu yüzden kaçınılmaz. Şimdilerde Yanar ile de ciddi bir basamak atladığı biliniyor. Yanar, hem hayranları hem de müzikten anlayanlar tarafından tam not almaya devam ediyor. Birçok ünlü ismin de beğenisini kazanan parça, birçok yerde şimdiden çalmaya başladı bile.

Uğur Özçelik Kaliteli Bir Müzikle Sahalarda!

Sanatçıları öne çıkaran elbette ki çalışmalarıdır. Bir sanatçının eseri asıl kimliğini gösterir. Genç şarkıcı Uğur Özçelik de Yanar ile başarısını bir kez daha katladı. Müzik kariyerinizdeki yerini oldukça güçlü bir şekilde doldurmasının yanı sıra, tam da istenildiği gibi büyük bir fark yarattı. Sosyal medya platformları içerisinde de sıklıkla karşılaşılan parça, dinleyicilerinin dilinden de düşmüyor.

Sıradaki Haberi Oku  İntexaCapital: Kripto Para Yatırımcılarının Yeni Gözdesi

Sözü genç sanatçıya çevirdiğimizde, “Çalışmalarımız inançlı ve istikrarlıydı. Müziğin gücüne inandık, şimdilerde karşılaştığımız başarının tesadüf olduğunu söylemek mümkün değil.” Diyor. Buradan da başarının sadece yetenekten değil, müziğe emek ve değer vermekten geçtiğini anlayabiliyoruz.

Uğur Özçelik Kimdir?

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.

Sıradaki Haberi Oku  Mersin Mezar Modelleri ve Fiyatları

Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.

Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

En Çok Okunanlar