10 ay önce
10 ay önce

Fenerbahçe’de Yetenek Avı Başladı

Fenerbahçe’de Yetenek Avı Başladı

Süper Lig’de ikinciliğe oynayan ve güçlü bir rakip olarak oldukça iyi bir performans ortaya koyan Fenerbahçe’de yeni futbolcu arayışları sürüyor. Portekizli Jorge Jesus ile anlaşma sağlanması beklenirken deneyimli teknik direktörün ekibi yine Portekizli bir futbolcuyu radarına almış durumdadır.

Genç Futbolcu İçin Girişim Bekleniyor

Vitor Pereira Fenerbahçe’nin başında yer aldığı vakit Miguel Crespo’yu kadroya dahil etmişti. Crespo oldukça iyi bir performans sergiledi ve gözleri üzerine çekmeyi başardı. Aynı şekilde deneyimli teknik adam Jorge Jesus’un Fenerbahçe’ye gelmeden istediği tarzda futbolcuları yardımcılarına araştırması için görev verdiği öğrenildi. Bu amaçla Gil Vicente forması giyen 22 yaşındaki Lino’nun yakın takibe alındığı öğrenildi.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul Maratonu Basın Toplantısı
deneme bonusu veren siteler

Jorge Jesus teknik direktörlük anlaşmasını imzaladığı takdirde Lino için teklif sunulması bekleniyor. Portekizli teknik adam Jorge Jesus’un Fenerbahçe’de daha imza atmadan işi sağlama alma amacında olduğu görüldü. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un girişimiyle yakın zamanda imza atması beklenen deneyimli teknik adam kendi kafasındaki oyuncu profiline göre hareket etmeye özen gösteriyor.

Başarılı Bir Çizgide 

Portekili futbolcu Samuel Lino için harekete geçmesi planlanan Fenerbahçe Jorge Jesus’ın istediği futbolcuları kadrajına almış durumdadır. 22 yaşındaki Lino’nun 37 maçta 14 gol attığı ve 5’de asist yaptığı istatistiksel verilerle ortaya konmuştur. Fenerbahçe’nin genç bir takım için girişime başladığı ve bunu de Portekizli teknik direktör Jorge Jesus ile yapmaya kararlı olduğu görülüyor. 

Sıradaki Haberi Oku  Multivitamin Nedir?

Formun Üstü

Formun Altı

En Çok Okunanlar