12 ay önce
12 ay önce

Işıltınızı D Diamond Pırlanta Küpeler İle Yansıtın 

Işıltınızı D Diamond Pırlanta Küpeler İle Yansıtın 

Pırlantanın ışıltısı şıklığınızı artırıyor. Zarafeti temsil eden pırlantalar, tasarımları arasında her yaşa ve zevke hitap eden tasarımlar yer almaktadır. Narin taşlarla tasarlanan ve özel kesim olan bu yıldız, çiçek ve kalp şeklindeki pırlantalar ile kendinizi farklı ve özel hissedebilirsiniz. Diamond Pırlanta mor, lacivert ve safran topaz ve tüm kombinlerinizle kullanılabilecek kuvars taşlarla tasarlanmıştır.

Pırlantanın Eşsiz Parıltısı İle Parlayan Küpeler

Pırlanta sevgisinin küpe kreasyonları ile Nirvana’ya ulaştığı katalog, her yaşa ve her zevke uygun modeller sunuyor. Küpeleri sizin kadar özel seveceksiniz. Pırlanta Küpe modelleri farklı çeşitleri içerir; Romantik ve sivri çizgilere sahip pırlanta küpe ve çiçek dokunuşlu klasik tasarımlar, geometrik desenler, yuvarlak kesimler, çiviler ve şekillerden oluşuyor.

Sıradaki Haberi Oku  Online Haberde Kalitenin Adresi

Ayrıca tasarım küpeler askılı ve renkli taş küpeler, her birinde bir tane, bu başlıklarda, Eşsiz küpe tasarımları ile kendinizden bir parça bulacaksınız. Klasikten moderne, her çağı aşan farklı dönemlerin enerjisini barındıran pırlanta küpeler, nesilden nesle aktarılan hikâye burada başlıyor.

Tüm zamanların en değerli taşlarından biri olan pırlanta, kendine özgü Diamond tasarımlarıyla değerine geri dönecektir. Kaliteli ve özenli işçilik, özgün tasarımları ve benzersiz siluetleri kadınlara özel unutulmaz bir hediye olarak hayata geçiriyor. Mücevher kutunuzda kalıcı bir rakip olan pırlanta küpeler, Mavi Pırlanta kolyeler ve pırlanta bilekliklerle kombinlenebilir ve ışıltınız birden fazla ile güçlendirilebilir

Zarafetin Simgesi Pırlanta Kolyeler

Zarafetin en büyük temsilcisi olan pırlantanın eşsiz güzelliği ile bütünleşen pırlanta kolye tasarımları zarif tasarımlarla beğeninize sunuluyor. Usta el işçiliği ve işlemeleriyle hayallerinizi kolyeye dönüştüren Diamond, özgün tasarımlarıyla kadınların güzelliğini vurguluyor. Her zevke ve yaşa göre üretilen pırlanta kolye modelleri, işlemeli tasarımlarla; Sevdiklerinize veya kendinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olacaktır.

Sıradaki Haberi Oku  İstanbul'da Profesyonel Masaj Terapisi

Diamond ise doğanın en saf halini yansıtan sembolik desenleri eğlenceli ve esprili bir üslupla bir araya getirerek modellerini güçlü kadınların olmazsa olmazı olarak değerlendiriyor. İnce taşlarla özenle süslenmiş yıldız, buket ve kalp tasarımları daha klasik çizgileri sevenler için güzel bir işçilikle oluşturulursa evin zarafetini artıracaktır. Ağır ve asil aksesuarlardan ödün vermeyen mor, koyu yeşil, mavi ve safran renklerinde kuvars güçlü kadınlar için tasarlandı. Tüm pırlanta çeşitleri için https://www.ddiamond.com.tr/ adresini tıklayabilirsiniz.

En Çok Okunanlar