1 sene önce
1 sene önce

Baskı İşlerinde Kaliteli Firma

 Firmanın üretmiş olduğu tüm ürünler profesyonel şekilde müşterilere ulaştırılıyor. Ürünlerin içlerinde eczane magnet, sticker, zarf, antetli kağıt, bloknot ve broşür seçenekleri ön plana çıkıyor. Her müşteri firmanın sitesini kontrol ederek istediği ürünleri yakından inceleyebilirler. Oldukça titiz şekilde çalışma gerçekleştiren firma, her geçen gün daha fazla yükselme yolunda ilerleyen isimler arasındadır.

Kartvizit Baskı Çeşitleri

 Müşteriler, sitenin içerisinde yer alan baskı çeşitlerini hiçbir problem yaşamadan satın alabiliyor. Ana sayfada mevcut olan kategoriler kısmından matbaa hizmetleri rahatlıkla öğrenilebilir. Üstelik sektörel baskılar, reklam baskıları, promosyon baskıları, ambalajlar, kutular ve çeşitli kampanyalar aynı şekilde firmanın hizmetinde bulunuyor.

Alışveriş yapmak isteyenler her karta yapılan 6 taksit imkânından faydalanabilirler. Eczane kartvizit gibi onlarca farklı tür kartvizit çeşitleri en uygun fiyatlar çerçevesinde sunuluyor. Ayrıca firmanın yapmış olduğu ürün hatasını fark edenler, hiçbir sıkıntı yaşamadan iade işlemlerini başlatabilirler.

Sıradaki Haberi Oku  Yaşam Ayavefe ile ilgili gerçekler ortaya çıktı

Sektörel Baskılar

 Sektörel baskı çeşitleri konusunda destek almak isteyen müşteriler, sitede yer alan destek hattından ulaşım sağlayabilirler. Bu baskı çeşitleri arasında gayrimenkul, inşaat, eczane, diş hekimi, kuaför, otel, danışmanlık, hastane, kafeterya, galeri ve market gibi seçenekler bulunuyor. Bahsedilen tüm bu seçeneklerin yanı sıra daha pek çok konu hakkında profesyonel hizmet sunuluyor.

Gerekli gören müşteriler, sayfada yer alan fırsatlar kısmından önemli avantajlardan yararlanabilirler. Cepli dosya basımı, davetiye basımı, bloknot, dereceli magnet, yaka kartı, gider pusulası ve sevk irsaliyesi ürünleri de firmanın müşterileri için sunmuş olduğu hizmetlerdendir.

Araba Kokusu Bastırma

 Arzu eden müşteriler, firma aracılığı ile oto kokusu bastırarak reklamlarını yapabiliyor. Bunun dışında reklam amaçlı olarak bardak altlığı basımı da gerçekleştiriliyor. Firmalarının tanıtımını en kaliteli şekilde yapmak isteyenler, bu adres üzerinden hizmet alarak istediklerine kavuşabilirler.

Sıradaki Haberi Oku  3D Wall Printer

Güvenli ödeme sistemi üzerinden hiçbir problem yaşamadan alışveriş yapılabildiği gibi, adrese hızlı şekilde teslimat gerçekleşiyor. Sipariş veren kişiler sitenin en üst kısmında bulunan sipariş süreci kısmına giriş yaparak kontrol yapabilirler. Açılışa özel olarak verilen tüm siparişlerde %10 indirim hakkı tanınıyor. Müşteriler, sitede sunulan kod üzerinden indirimlerini kazanabilirler.

En Çok Okunanlar