2 ay önce
2 ay önce

Civan Sürücü Kursu

Ümitköy Sürücü Kursu & Çayyolu Sürücü Kursu

Civan Sürücü Kursu, Çayyolu ve Ümitköy bölgelerinde sürücü eğitimi vermektedir. Kurslarımızda, A1, A2, A, B ve C sınıfı sürücü belgeleri için gerekli olan teorik ve pratik eğitimi alabilirsiniz.

Çayyolu Sürücü Kursu: Çayyolu bölgesinde yer alan kursumuz, modern ve konforlu eğitim ortamı ile sürücü adaylarına en iyi hizmeti sunmaktadır. Eğitmenlerimiz, yılların deneyimi ile sürücü adaylarına profesyonel bir eğitim vermektedir.

Ümitköy Sürücü Kursu: Aynı şekilde Ümitköy bölgesinde de yer alan kursumuzda, sürücü adaylarına en kaliteli eğitimi sunmaktayız. Pratik eğitimleri gerçekleştirdiğimiz araçlarımız son teknolojiye sahiptir ve sürücü adaylarının güvenli bir şekilde eğitim almalarını sağlamaktadır.

Kursiyerlerimiz için VİP hizmet vererek özel araç ile evlerinden alıp, kurs sonunda yine evlerine bırakıyoruz. Vip hizmetimizi Çayyolu, İncek, Yapracık, Mustafa Kemal Mahallesi, Beysukent, Ümitköy, Bağlıca, Yaşamkent, Türkkonut, Toki Turkuaz, Tulumtaş, Alacaatlı, Bilkent, Oran ve Çukurambar lokasyonlarına vermekteyiz.

Sıradaki Haberi Oku  3D Wall Printer

Ümitköy Sürücü Kursu ve Çayyolu Sürücü Kursu olarak; Sürücü eğitimi almak isteyen herkes için uygun fiyatlar sunmaktayız. Ayrıca, sürücü belgesi için gerekli olan tüm belgeleri hazırlamakta ve sürücü sınavlarına hazırlık kursları düzenlemekteyiz.

Kurslarımızda, sürücü adaylarına en güncel teknolojiler kullanılarak eğitim veriyoruz. Öğrencilerimizin teorik bilgilerini pratikte de uygulamalarını sağlamak için sürücü eğitim aracımız son teknolojiye sahiptir.

Ayrıca, sürücü adaylarımızın sınavlarını kolayca geçmelerini sağlamak için sınavlara hazırlık kursları düzenlemekteyiz. Sınav sürecinde herhangi bir sorun yaşayan öğrencilerimize yardımcı olmak için profesyonel eğitmenlerimiz her zaman hazırdır.

Civan Sürücü Kursu olarak sürücü eğitimi almak isteyen herkes için en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Sürücü eğitimleri sırasında, öğrencilerimizin herhangi bir sorun yaşaması durumunda bize hemen ulaşmalarını sağlıyoruz. Ayrıca, öğrencilerimize sürücü belgesi için gerekli olan tüm belgeleri hazırlamakta ve sınavlar için gerekli olan tüm prosedürleri yerine getirmekteyiz.

Sıradaki Haberi Oku  Futbol Ayakkabıları, Krampon Nerden Alınır?

Civan Sürücü Kursu olarak, sürücü adaylarına en iyi eğitimi sunmak için çalışmaktayız. Siz de Çayyolu ve Ümitköy bölgelerinde sürücü eğitimi almak istiyorsanız, bize hemen web sitelerimiz www.civansurucukursu.com ve www.civansurucukursu.net adreslerinden ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapacağız ve sizi sürücü belgesi için gerekli olan tüm aşamalarda yönlendireceğiz.

En Çok Okunanlar