12 ay önce
12 ay önce

Evcil Hayvanlarınızın Sağlığı Güvenilir Ellere Emanet

 İstanbul Bayrampaşa veteriner kliniği ile evcil hayvanlarınızın sağlığı güvenilir ellere emanet. Hayvanları seven ve işini severek yapan deneyimli veteriner ekibine sahip klinik evcil hayvanların aşılama, bakım ve tedavi hizmetleri alabilmeleri için varlık sürdürüyor. Hayvanlarda rahatsızlığın teşhisi ve tedavisi güncel tedavi aletleri kullanılarak yapılıyor. Bu sayede evcil hayvanların hayatlarının kurtulması sağlanıyor.

 Evcil Hayvanlar İçin Klinik Hizmetleri

 Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa’da olmak üzere iki şubeye sahip olan veteriner kliniğinde kedi, köpek ve diğer hayvanlar için hizmetler veriliyor. Hayvan cinsine uygun tedavi ve bakımın yapıldığı klinik sayesinde hayvanların sağlıklarını korumaları ve rahatsızlık durumunda acil müdahale edilmesi sağlanabiliyor. Deneyimli veterinerlere sahip olan klinikte hayvanlar için aşılama, mikroçip uygulaması, pet kuaför, yoğun bakım, tedavi ve eve servis hizmetleri veriliyor.

Sıradaki Haberi Oku  Güvenilir Emlak

 Evcil Hayvanlar İçin Mikroçip Uygulaması Yapıyorlar

 İstanbul Bayrampaşa acil veteriner arayanların gidebilecekleri klinikte hayvanlara mikroçip uygulaması da yapılıyor. Bu uygulama sayesinde hayvanların kayıt altına alınması ve kaybolma durumunda kolay şekilde bulunmasını sağlamak amaçlanıyor. Mikroçip uygulaması klinik veterinerleri tarafından ağrısız ve acısız şekilde uygulanıyor. Böylelikle hayvan sahiplerinin can dostlarını kaybetmeleri durumunda bulma konusunda zorluluk yaşamaması sağlanmış oluyor.

En Çok Okunanlar