10 ay önce
10 ay önce

Onlarca çeşit hızlı teslimat

 İstanbul Ümraniye ve Ankara’da hizmet veren dijital baskı merkezi Grafikit baskı hizmetinde kaliteli ve çeşitli hizmet sunuyor. Hediyeden davetiyeye kadar ürün çeşitliliği var. Son teknoloji hızlı makineler kullanılıyor. Müşterilerden gelen 160 cm’den 500 cm’ye kadar değişen boyutlarda baskı isteklerini son teknoloji makineler ile yüksek kalitede teslim edebiliyor.

Güvenli Alışveriş

 Grafikit web sitesinden ihtiyaç duyulan her üründen, istenen boyut ve kalitede sipariş verilebilir. Verilen sipariş poster baskı veya pleksi baskı olsun aynı kalite ve hızda müşteriye ulaşır Mesafeli satış sözleşmesi ve gizlilik Politikası ile güvenli ödeme yapılır ve mobil ve sabit telefon hatları ile kolayca firmayla iletişime geçilebilir.

Baskı Çeşitleri

Sıradaki Haberi Oku  Baskı İşlerinde Kaliteli Firma

 Onlarca baskı çeşidi arasından Grafikit ihtiyaca uygun olanı seçme, güvenli ödeme ve hızlı teslim alma hakkı tanır. Dijital Baskı ve plak, uv baskı, MDF baskı, folyo baskıve daha birçok çeşit baskı ile ihtiyaca uygun baskı çeşidi seçmek ve istenilen şekilde düzenlemek tamamen müşteriye kalmış. İster hediye ister reklam her ihtiyaca cevap verir.

En Çok Okunanlar